Україна
місцеве самоврядування
Миколаївська сільська рада
Синельниківський район, Дніпропетровська область
Рішення сесії
від 02 січня 2020р.№ 1119
39 сесія
Прийнято
Про початок реорганізації Дмитрівської сільської ради шляхом приєднання до Миколаївської сільської ради
Опубліковано 03 січня 2020

Керуючись ст. 25, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 8 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», відповідно до ст. 104, 105, 107 Цивільного кодексу України, Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», ч. 4 ст. 31 Закону України «Про Національний архівний фонд та архівні установи», Порядку подання фінансової звітності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2000 р. № 419, п. 7 Розділу І Положення про інвентаризацію активів та зобов’язань, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 02.09.2014 р. № 879, ч. 4 ст. 3 Розділу XIV Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 18.06.2015  р. № 1000/5 на підставі рішення Миколаївської сільської ради від 02 січня 2020 року № 1113 «Про початок повноважень депутатів Миколаївської сільської ради»  Миколаївська сільська рада

ВИРІШУЄ:


 1. Почати процедуру реорганізації Дмитрівської сільської ради (ЄДРПОУ 04339043), місцезнаходження: вул. Академіка Сайгака, 14, с. Дмитрівка, Петропавлівського району, Дніпропетровської області) шляхом приєднання до Миколаївської сільської ради (ЄДРПОУ 04339066), розташованої за адресою: вул. Першотравнева, 182, с. Миколаївка, Петропавлівського району, Дніпропетровської області).

 2. Миколаївську сільську раду вважати правонаступником активів та пасивів, всіх майнових прав та обов’язків Дмитрівської сільської ради. 

 3. Утворити комісію з реорганізації Дмитрівської сільської ради (додаток 1)

 4. Покласти на Комісію з реорганізації Дмитрівської сільської ради повноваження щодо здійснення повної інвентаризації основних засобів, нематеріальних активів, запасів, грошових коштів та розрахунків Дмитрівської сільської ради з перевіркою їх фактичної наявності та документального підтвердження станом на 31.12.2019 р. 

 5. Інвентаризацію проводити у присутності матеріально відповідальних осіб Дмитрівської сільської ради.

 6. Затвердити План заходів з реорганізації Дмитрівської сільської ради (додаток 2).

 7. З метою забезпечення своєчасного проведення інвентаризації майна, активів та зобов’язань Дмитрівської сільської ради надати право Миколаївському сільському голові здійснювати без погодження з Миколаївською сільською радою заміну персонального складу Комісії з реорганізації у випадку тимчасової непрацездатності когось з членів Комісії під час виконання п. 3 та 4 Плану заходів з реорганізації Дмитрівської сільської ради.

 8. Затвердити форму передавального акту (додаток 3). Комісії з реорганізації використовувати затверджену форму у своїй роботі.

 9. Затвердити форму акту приймання-передачі документів, що нагромадилися станом на 31.12.2019 р. під час діяльності ради, що приєднується до Миколаївської сільської ради (додаток 4). Комісії з реорганізації використовувати затверджену форму у своїй роботі.

 10. Комісії з реорганізації забезпечити інвентаризацію документів, що нагромадилися під час діяльності Дмитрівської сільської ради станом на 31.12.2019 р. у порядку, передбаченому законодавством та передати їх Миколаївській сільській раді. 

 11. Визначити відповідальною за фізичне приймання документів, що нагромадилися під час діяльності Дмитрівської сільської ради станом на 31.12.2019 р. до Миколаївської сільської ради секретаря Миколаївської сільської ради.

 12. Уповноважити Миколаївського сільського голову затвердити від імені Миколаївської сільської ради акти приймання-передачі документів, що нагромадилися під час діяльності Дмитрівської сільської ради станом на 31.12.2019 р.

 13. Секретарю Миколаївської сільської ради у строк до 31.01.2020 р. подати Миколаївському сільському голові пропозиції щодо порядку подальшого зберігання та використання документів Дмитрівської сільської ради (не завершених в діловодстві та архівів).

 14. Миколаївському сільському голові не пізніше 10.01.2020 р. утворити комісію з прийняття майна, активів та зобов’язань Дмитрівської сільської ради та забезпечити своєчасне та повне прийняття та оприбуткування зазначеного майна, активів та зобов’язань Миколаївською сільською радою.

 15. Голові Комісії з реорганізації забезпечити своєчасне здійснення заходів, передбачених Планом, та про хід і результати проведеної роботи інформувати Миколаївську сільську раду шляхом здійснення доповідей на пленарних засіданнях.

 16. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Миколаївського сільського голову.

Сільський голова:                                     В.М. Одоєвцев

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux