Україна
місцеве самоврядування
Миколаївська сільська рада
Синельниківський район, Дніпропетровська область
Проект рішення
від 12 листопада 2021р.№ 
15 сесія
Про внесення змін до рішення «Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам України» № 488 сьомої сесії VІІІ скликання від 23.04.2021 року
Опубліковано 12 листопада 2021

У К Р А Ї Н А

МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ

МИКОЛАЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА СИНЕЛЬНИКІВСЬКОГО РАЙОНУ

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

VІІІ  СКЛИКАННЯ

П’ЯТНАДЦЯТА  СЕСІЯ

ПРОЕКТ РІШЕННЯ


Про внесення змін до рішення «Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам України» № 488 сьомої сесії VІІІ скликання від 23.04.2021 року.

      Розглянувши заяву гр. Артикової К.І. про внесення змін до рішення «Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам України» № 488 сьомої сесії VІІІ скликання від 23.04.2021 року, керуючись ст. 12, 122 Земельного Кодексу України та ст. 26 Закону України «Про землеустрій» і враховуючи позитивне рішення постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни до рішення «Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам України» № 488 сьомої сесії VІІІ скликання від 23.04.2021 року та викласти в наступній  редакції : «В зв’язку з проведенням геодезичних обмірів внести зміни стосовно площі земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, уточнена площа становить 1,3575 га, за адресою: Дніпропетровська область, Петропавлівський район, с. Миколаївка,  вул. Вокзальна гр. Артиковій Каріні Ілхомівні.

2. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.


Сільський голова:                                                               В.М.Одоєвцев

с. Миколаївка

16 листопада 2021 року

№-15/VІІІ

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux